Władca wilków Czarnoksiężnik Juraj Cervenak
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 37301
Opis

Tania książka :"Władca wilków: Czarnoksiężnik" to pierwsza część serii fantasy autorstwa Juraja Červenáka. Książka została wydana w 2016 roku i wprowadza czytelników w świat pełen magii, przygód i tajemnic.
Akcja toczy się w krainie Ardonii, gdzie magia jest rzeczywistością, a wilki stanowią istotny element tego świata. Główny bohater, Igron, jest młodym wojownikiem, który potrafi wchodzić w umysły wilków i dzięki temu staje się ich przywódcą. Kiedy zagrożenie ze strony Czarnoksiężnika zaczyna zagrażać Ardonii, Igron i jego wilcze towarzysze wyruszają w podróż mającą na celu ocalenie krainy.
Książka łączy w sobie elementy przygody, magii, walki dobra ze złem oraz rozwijających się relacji między postaciami. Juraj Červenák tworzy oryginalny świat fantasy, w którym wilki mają znaczenie nie tylko jako zwierzęta, ale również jako źródło magii i wsparcia dla bohatera.
"Władca wilków: Czarnoksiężnik" to powieść dla miłośników klasycznej fantastyki, którzy cenią sobie zarówno dynamiczną akcję, jak i rozbudowany świat pełen tajemnic. Książka otwiera drzwi do przygód w krainie Ardonii i zaprasza czytelników do odkrycia sekretów tego magicznego świata wraz z bohaterami.
Władca wilków Czarnoksiężnik
Autor:
Juraj Cervenak
Liczba stron: 376
Książka w bardzo dobrym stanie, , okładka miękka, lekko pożółkłe strony
Wydawnictwo Instytut Wydawniczy Erica
ISBN 9788362329403
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

