Polub nas i wygraj książkę

REGULAMIN AKCJI

„POLUB NAS NA FACEBOOKU I WYGRAJ KSIĄŻKĘ”

Tanie czytanie Antykwariat skup książek - polub nas na Facebook


Organizatorem akcji jest Antykwariat OTO Książka 24 z siedzibą w Tarnowskich Górach.


1. Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy mieć aktywne konto na Facebooku i polubić stronę Antykwariatu OTO Książka 24
2. Losowanie odbywać się będzie po przekroczeniu każdych 100 polubień strony Antykwariatu OTO Książka 24. Za każdym kolejnym losowaniem, w losowaniu biorą udział wszyscy lubiący stronę Antykwariatu OTO Książka 24.
3. Losowanych będzie 5 osób z pośród wszystkich, którzy polubili stronę Antykwariatu OTO Książka 24
4. O nagrodach w losowaniu Antykwariat OTO Książka 24 powiadomi wcześniej na stronie internetowej www.otoksiazka24.pl oraz na stronie na Facebooku. Każdy ze zwycięzców otrzyma wiadomość o wygranej na swoją pocztę na Facebooku. 
5. Nagrodami będą nowe książki, płyty CD i DVD z filmami i audiobookami, gadżety, bony zniżkowe na zakup książek, bony na audiobooki itp.
6. Ważność bonów zniżkowych na zakupy w Antykwariat OTO Książka 24 to 3 miesiące od chwili otrzymania nagrody.
7. Bony upoważniają do otrzymania jednorazowego rabatu na zamówienie tylko na zakupy w Antykwariat OTO Książka 24. Nie można zrealizować bonu przy zakupach w serwisie Allegro. Rabatem nie są objęte koszty wysyłki oraz produkty będące już w promocji. Bonów nie można wymieniać na gotówkę oraz nie służą one, jako forma płatności w innych sklepach.
8. Losowanie odbywać się będzie przy użyciu generatora numerów, który w sposób losowy wytypuje numery (numery to kolejne osoby lubiące stronę Antykwariat OTO Książka 24).
9. Akcja losowania nagród trwa bezterminowo, jednak Antykwariat OTO Książka 24 zastrzega sobie prawo do zakończenia akcji w dowolnym momencie, bez wcześniejszego poinformowania.
Antykwariat nie przetwarza i nie wykorzystuje danych osobowych i adresów. Po wysłaniu nagród dane są trwale kasowane, chyba że obdarowany zażyczy sobie inaczej.
Antykwariat OTO Książka 24 zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu oraz przerwania akcji w dowolnym czasie.

10. Z uwagi na spam oraz podszywanie się pod zwycięzców, konieczne jest potwierdzenie odbioru nagrody poprzez wiadomość zwrotną na Facebooku.

Regulamin obowiązuje od 20.05.2016 r.

 

NAGRODY ZA 400 POLUBIEŃ STRONY

Losowanie nagród 400 polubien Antykwariatu OTO  Ksiązka 24

W losowaniu z okazji 400 polubień strony Antykwariatu Oto Książka 24 wylosowaliśmy 5 osób, które otrzymały od nas bony rabatowe - 30% na zakupy w naszym sklepie online oraz kody na darmowe audiobooki.

Gratulujemy


 

NAGRODY ZA 300 POLUBIEŃ STRONY

polub nas na Facebook i wygraj

W losowaniu z okazji 300 polubień strony Antykwariatu Oto Książka 24 wylosowaliśmy 5 osób, które otrzymały od nas bony rabatowe - 30% na zakupy w naszym sklepie online oraz kody na darmowe audiobooki.

Gratulujemy


 

NAGRODY ZA 200 POLUBIEŃ STRONY

otoksiazka24.pl - losowanie nagród na Facebook

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl