Skup książek

Prowadzimy profesjonalny skup książek i komiksów. Gwarantujemy fachowe i bardzo szybkie wyceny – odpowiedź na przedstawioną ofertę otrzymają Państwo maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych. Bardzo chętnie odkupimy od Państwa nawet bardzo duże księgozbiory obejmujące setki wolumenów. Wystarczy się z nami skontaktować mailowo, przesłać zdjęcia, a my zasugerujemy cenę i odbierzemy zakupione przedmioty w dogodnym dla Państwa terminie. Wygodne, prawda?

Jako księgarnia online działająca na rynku już od ładnych paru lat, doskonale wiemy, jak wartościowe potrafią być stare książki i komiksy zalegające na polskich strychach, w piwnicach, a nawet nierzadko w pomieszczeniach gospodarczych. Dlatego właśnie tak ważna jest konsultacja z ekspertami – z doświadczenia wiemy, że ceny skupu oferowane przez konkurencyjne antykwariaty potrafią być mocno zaniżone, co wynika często po prostu z braku wiedzy osób, które je prowadzą. U nas mogą być Państwo natomiast pewni, że zaoferowane ceny będą uczciwe i zbieżne z rzeczywistą wartością zaoferowanych książek.


ZASADY

Przed przywiezieniem książek do wyceny i sprzedaży prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny. Prowadzimy głównie sprzedaż internetową i nie zawsze możecie nas Państwo zastać fizycznie w firmie. Dlatego polecamy następującą formę kontaktu przed przyjazdem z książkami.

1. Wyślij mailem, mms-em, przez WhatsAPP lub Facebook zdjęcia książek i czasopism, które oferujesz do sprzedania.

Nie trzeba wysyłać każdego zdjęcia osobno dla każdej książki, można wysłać zdjęcia według wzoru poniżej. Jeżeli masz dużą ilość książek wystarczy zrobić zdjęcia 30% księgozbioru. Zwróć uwagę na wady książki (obtarcia, zalania, brakujące kartki, ogólny stan techniczny) i wyślij dodatkowe zdjęcia z wadami książki (chcemy zobaczyć czy książka nadaje się jeszcze do użytku)

Tanie czytanie Antykwariat skup książek - przykład oferty 1

Tanie czytanie Antykwariat skup książek - przykład oferty 2

2. My wycenimy i odpowiemy na Twoją ofertę w ciągu 48 godzin, a następnie umówimy się na dogodny termin i miejsce odbioru Twoich książek. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo podając sugerowaną cenę skupu Twojego księgozbioru.

3. Jeżeli nasza oferta odpowiada Ci, to wtedy ustalamy termin i miejsce obioru. Na terenie powiatu tarnogórskiego odbieramy książki bezpłatnie, natomiast jeżeli książki musimy odebrać poza powiatem tarnogórskim, wtedy wysyłamy kuriera. Książki możesz również przywieść do nas, jeżeli wcześniej ustalimy szczegóły.

4. W dniu podpisania umowy kupna - sprzedaży przygotuj dokument tożsamości w celu podpisania umowy. Jesteśmy legalną firmą i dokumentujemy zakupy, a Ty swoim podpisem gwarantujesz że pochodzą z legalnego źródła i są Twoja własnością.

5. Płacimy gotówką natychmiast po zakupie.

Nie skupujemy encyklopedii, słowników, lektur szkolnych, podręczników szkolnych do szkoły podstawowej i średniej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl