Skup książek

 

SKUP KSIĄŻEK

ZASADY

 

Przed przywiezieniem książek do wyceny i sprzedaży prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny. Prowadzimy głównie sprzedaż internetową i nie zawsze możecie nas Państwo zastać fizycznie w firmie. Dlatego polecamy następującą formę kontaktu przed przyjazdem z książkami.

1. Wyślij mailem, mms-em, przez WhatsAPP lub Facebook zdjęcia książek i czasopism, które oferujesz do sprzedania.

Nie trzeba wysyłać każdego zdjęcia osobno dla każdej książki, można wysłać zdjęcia według wzoru poniżej. Jeżeli masz dużą ilość książek wystarczy zrobić zdjęcia 30% księgozbioru. Zwróć uwagę na wady książki (obtarcia, zalania, brakujące kartki, ogólny stan techniczny) i wyślij dodatkowe zdjęcia z wadami książki (chcemy zobaczyć czy książka nadaje się jeszcze do użytku)

Tanie czytanie Antykwariat skup książek - przykład oferty 1

Tanie czytanie Antykwariat skup książek - przykład oferty 2

2. My wycenimy i odpowiemy na Twoją ofertę w ciągu 48 godzin, a następnie umówimy się na dogodny termin i miejsce odbioru Twoich książek. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo podając sugerowaną cenę skupu Twojego księgozbioru.

3. Jeżeli nasza oferta odpowiada Ci, to wtedy ustalamy termin i miejsce obioru. Na terenie powiatu tarnogórskiego odbieramy książki bezpłatnie, natomiast jeżeli książki musimy odebrać poza powiatem tarnogórskim, wtedy wysyłamy kuriera. Książki możesz również przywieść do nas, jeżeli wcześniej ustalimy szczegóły.

4. W dniu podpisania umowy kupna - sprzedaży przygotuj dokument tożsamości w celu podpisania umowy. Jesteśmy legalną firmą i dokumentujemy zakupy, a Ty swoim podpisem gwarantujesz że pochodzą z legalnego źródła i są Twoja własnością.

5. Płacimy gotówką natychmiast po zakupie.

Nie skupujemy encyklopedii, słowników, lektur szkolnych, podręczników szkolnych do szkoły podstawowej i średniej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl