Skup książek

Sprzedaż książek bez wychodzenia z domu - skup książek łatwy i wygodny - sprawdź

Prowadzimy profesjonalny skup książek i komiksów. Gwarantujemy fachowe i bardzo szybkie wyceny – odpowiedź na przedstawioną ofertę otrzymają Państwo maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych. Bardzo chętnie odkupimy od Państwa nawet bardzo duże księgozbiory obejmujące setki wolumenów. Wystarczy się z nami skontaktować, przesłać zdjęcia, a my zasugerujemy cenę i odbierzemy zakupione przedmioty w dogodnym dla Państwa terminie - koszt kuriera pokrywamy we własnym zakresie. Wygodne, prawda?

Jako księgarnia online działająca na rynku już od ładnych paru lat, doskonale wiemy, jak wartościowe potrafią być stare książki i komiksy zalegające na polskich strychach, w piwnicach, a nawet nierzadko w pomieszczeniach gospodarczych. Dlatego właśnie tak ważna jest konsultacja z ekspertami – z doświadczenia wiemy, że ceny skupu oferowane przez konkurencyjne antykwariaty potrafią być mocno zaniżone, co wynika często po prostu z braku wiedzy osób, które je prowadzą. U nas mogą być Państwo natomiast pewni, że zaoferowane ceny będą uczciwe i zbieżne z rzeczywistą wartością zaoferowanych książek. 


ZASADY

Przed przywiezieniem książek do wyceny i sprzedaży prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny lub przez WhatsApp. Prowadzimy głównie sprzedaż internetową i nie zawsze możecie nas Państwo zastać fizycznie w firmie. Dlatego polecamy następującą formę kontaktu przed przyjazdem z książkami.

1. Wyślij mailem, mms-em, lub przez WhatsAPP zdjęcia książek i czasopism, które oferujesz do sprzedania.

Nie trzeba wysyłać każdego zdjęcia osobno dla każdej książki, można wysłać zdjęcia według wzoru poniżej. Jeżeli masz dużą ilość książek wystarczy zrobić zdjęcia 30% księgozbioru. Zwróć uwagę na wady książki (obtarcia, zalania, brakujące kartki, ogólny stan techniczny) i wyślij dodatkowe zdjęcia z wadami książki (chcemy zobaczyć czy książka nadaje się jeszcze do użytku). Ważne jest aby zdjęcia zrobić rzetelnie - im lepiej Państwo przedstawią swoje książki, tym dokładniej jej wycenimy.

Proponujemy taki sposób prezentacji swoich książek do sprzedania

Tanie czytanie Antykwariat skup książek - przykład oferty 1

Tanie czytanie Antykwariat skup książek - przykład oferty 2

2. Po otrzymaniu zdjęć zabieramy się do wyceny książek. Porównujemy je z obecnymi ofertami na rynku, sprawdzamy w katalogach, porównujemy do książek, które już posiadamy. Oceniamy stan fizyczny książki, walory merytoryczne i aktualność. Wycena trwa zatem około 2 dni robocze. Bywa jednak tak, że mamy dużo zgłoszeń i wtedy trochę trzeba poczekać, ale informujemy o tym na bieżąco.

3. Po wycenie kontaktujemy się z Państwem i podajemy naszą cenę. Jeżeli nasza oferta odpowiada Państwu, to wtedy ustalamy termin i miejsce obioru. Zawsze wysyłamy kuriera na własny koszt, także nie musicie Państwo martwić się o nic więcej. Całą instrukcję przygotowania paczek otrzymacie Państwo osobną wiadomością - to proste i wygodne. Co ciekawe nie trzeba nawet czekać na kuriera, wystarczy że paczki będą czekały w miejscu dogodnym na ich odebranie. 

4. Jeżeli sprzedajecie Państwo książki stacjonarne u nas w Tarnowskich Górach, to zasada postepowania jest taka sama. Nie przywoźcie książek - nie ma powodu by dźwigać książki ze sobą. Wyślijcie nam zdjęcia, my wycenimy książki i jak najszybciej ustalimy termin odbioru. Często po książki przyjeżdżamy sami bez doliczania dodatkowych opłat.

5. W dniu podpisania umowy kupna - sprzedaży przygotuj dokument tożsamości w celu podpisania umowy. Jesteśmy legalną firmą i dokumentujemy zakupy, a Ty swoim podpisem gwarantujesz, że książki pochodzą z legalnego źródła i są Twoja własnością.

6. Płacimy gotówką natychmiast po zakupie. Przy sprzedaży online przelew zlecamy do 2 dni roboczych. Jest to podyktowane czasem, jaki musimy poświęcić żeby sprawdzić kompletność zamówienia.

 

Nie skupujemy encyklopedii, słowników, lektur szkolnych, podręczników szkolnych do szkoły podstawowej i średniej

 

SKUP KSIĄŻEK ONLINE

Najszybsza forma skupu, do której zachęcamy każdego to wysłanie swojej oferty poprzez WhatsApp na numer telefonu 605669247 (w formie zbiorowych zdjęć - przykład powyżej). Te zgłoszenia traktujemy priorytetowo i rozpatrujemy je najszybciej.

Jak umówić się na przyjazd kuriera?
To proste. Pakujecie Państwo książki do kartonu, w taki sposób, aby waga nie przekroczyła 30 kg. Drogą mailową wysyłacie nam wymiary paczki i wagę oraz adres na który mamy wysłać kuriera po odbiór paczki. Na Państwa maila wysyłamy etykietę, którą trzeba wydrukować i nakleić na paczkę. Wraz z etykietą otrzymacie Państwo również umowę kupna-sprzedaży, którą trzeba wypełnić, podpisać i umieścić w paczce. Mailem otrzymacie również szczegółową instrukcję dotyczącą pakowania.

Nie trzeba czekać na kuriera. Wystarczy wystawić oklejoną paczkę przed drzwiami, a kurier zabierze paczkę w określonym terminie, o którym powiadomimy Państwa drogą mailową. 

Oczywiście mogą Państwo wysłać paczkę we własnym zakresie, jeżeli uważacie że tak będzie szybciej i wygodniej. Jednak za koszty przesyłki nie zwracamy pieniędzy. Nie odbieramy przesyłek pobraniowych (płatnych przy odbiorze)

 

Opinie o Tania Książka Antykwariat OTO Książka 24

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl