Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PayU, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty. Dane do przelewu wypełniają się automatycznie.
  • Płatność przy odbiorze osobistym - tylko gotówka - szybka i wygodna forma odbioru osobistego u nas w firmie. Jeżeli zdecydują sie Państwo na tę formę płatności, prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny aby umówić się na dogodny termin odbioru osobistego.
  • Przelewy zagraniczne - polecamy Państwu serwis TransferWize - zrobicie Państwo przelew zagraniczny szybko i bez konieczności zakładania jakichkolwiek kont. Dane do przelewu zagranicznego podajemy poniżej
    Kod BIC SWIFT - INGBPLPW
    IBAN: PL 06 1050 1386 1000 0092 2577 3796 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl