Forma obfitości Lokalnie zdrowo sezonowo Laura Osęka
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 41194
Opis
Po sukcesie „Misy szczęścia” Laura Osęka prezentuje kolejną wyjątkową publikację kulinarną – „Formę obfitości”. Książka oferuje aż 87 przepisów na dania proste w przygotowaniu, pełne smaku i aromatu, które można przyrządzić w jednym naczyniu w piekarniku. Autorka pokazuje, że jedzenie zdrowe, sezonowe i lokalne nie musi być czasochłonne ani skomplikowane.
Przepisy w „Formie obfitości” łączą wszystkie pięć (a nawet sześć) smaków, czerpiąc inspirację z kuchni świata, ale wykorzystując łatwo dostępne polskie produkty. Dzięki sezonowym warzywom, owocom i podstawowym przyprawom każdy może przygotować pełnowartościowy posiłek bez wyrzeczeń. W książce znajdziesz propozycje śniadaniowe, wypieki, zapiekanki, gulasze i dania w duchu zero waste – idealne na cały rok.
Autorka zachęca do gotowania w duchu prostoty i radości, udowadniając, że jedno naczynie i odrobina kreatywności wystarczą, by stworzyć smaczne, zdrowe i efektowne dania. Książka jest doskonała dla osób, które chcą jeść sezonowo, z lokalnych składników, bez spędzania godzin w kuchni.
Dla kogo ta książka?
- Dla osób ceniących zdrowe i sezonowe gotowanie, ale dysponujących ograniczonym czasem
- Dla pasjonatów kuchni domowej, którzy chcą eksperymentować z prostymi, uniwersalnymi przepisami
- Dla miłośników zero waste, chcących wykorzystać składniki w pełni i bez marnowania jedzenia
- Dla bibliotek, antykwariatów online i kolekcjonerów książek kulinarnych
- Dla każdego, kto szuka inspiracji do szybkich, efektownych i pełnych smaku dań w jednym naczyniu
Ciekawostki i rekomendacje:
- Książka zawiera przepisy, które można przygotować w jednym naczyniu, co minimalizuje wysiłek przy maksymalnym efekcie smakowym i wizualnym.
- Inspiracje autorki sięgają kuchni całego świata, jednak większość składników to łatwo dostępne produkty sezonowe, typowe dla polskich kuchni.
- Publikacja została doceniona przez kulinarne autorytety, takie jak Basia Starecka, Paweł Loroch czy Joanna Jakubiuk, którzy podkreślają praktyczność, smak i kreatywne podejście do zapiekanek oraz dań w jednym naczyniu.
Dzięki „Formie obfitości” możesz rozpocząć kulinarną podróż przez cały rok, odkrywając nowe smaki, ucząc się łączenia składników i odkrywając radość zdrowego gotowania w minimalistycznym stylu. Książka dostępna w antykwariatach online jako tania książka to doskonała inwestycja w rozwój kulinarnych umiejętności i codzienną radość z gotowania.
Forma obfitości Lokalnie zdrowo sezonowo Laura Osęka
Książka w bardzo dobrym stanie, nowa,
Okładka miękka
Liczba stron: 208
Wydawnictwo Publicat SA
Wydanie 1
ISBN 9788327125491
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Sprawdź książkę pod kątem ostrych krawędzi lub zszywek, które mogą spowodować skaleczenia. Uważaj na okładki z twardego papieru

